Blog a novinky

Postřehy z oboru, návody, obsahové strategie, customer stories, technické informace - a vše mezi tím.

Porovnání cloudových a ne-cloudových řešení pro digitální signage

Článek porovnává cloudová a ne-cloudová řešení digitální signage, zdůrazňuje výhody cloudů, jako je flexibilita a nákladová efektivita, oproti limitacím ne-cloudových systémů.

Jak nastavit hardwarové uspávání pro Android zařízení

Hardwarové uspávání zařízení přes HDMI CEC dokáže razantně snížit spotřebu vašich displejů. V tomto návodu zjistíte, jak vše nastavit.

Jak vybrat správný digital signage panel

V éře digitálního věku se digital signage stává nezbytným nástrojem pro efektivní komunikaci s cílovou skupinou. Ať už jde o propagaci produktů, informování veřejnosti nebo zlepšení zákaznické zkušenosti, výběr správného digital signage panelu může mít zásadní vliv na úspěch vašich marketingových a komunikačních strategií.

Co je Digital Signage a jak vám může ScreenManager pomoci s jeho implementací

Co přesně si pod pojemem digital signage představit? Pojďme to společně prozkoumat a společně vybrat ideální řešení pro efektivní komunikaci pomocí digitálních obrazovek a sdělovacích displejů.

Proměňte Android TV nebo box na digitální plakát

Nemusíte investovat desítky až stovky tisíc do drahých systémů Digital Signage, stačí vám pouze samotný Android TV nebo Android TV Box a jakýkoli televizor nebo monitor s portem HDMI.

Get our digital signage app for Android on Google Play