Digital Signage Reseller Program

Pojďme společně růst!

Jako reseller získáte přístup ke komplexní sadě nejmodernějších produktů a služeb digital signage, což Vám umožní nabízet svým klientům dynamická řešení vizuální komunikace.

Výhody našeho reseller programu

Zajímavé cenové nabídky

Využijte exkluzivní přístup k bezkonkurenčním cenám, které zajistí maximální ziskovost vašeho podnikání. Náš prodejní program je přizpůsoben tak, aby zvýšil vaše marže a poskytl cenovou strukturu, která Vám zajistí konkurenční výhodu na trhu.

Personalizovaný onboarding

Bezproblémová integrace produktů ScreenManager do vašeho portfolia díky našemu personalizovanému onboardingu. Poskytujeme komplexní školení a podporu, abychom vás vybavili znalostmi a nástroji potřebnými k úspěchu.

Marketingové a obchodní materiály

Získejte marketingovou výhodu s našimi materiály připravenými k použití. Nabízíme Vám sadu marketingových materiálů, od přesvědčivých prodejních materiálů až po poutavé vizuály, které Vám pomohou efektivně prezentovat a prodávat řešení digital signage ScreenManager.

Prioritní technická podpora

Jako náš prodejce můžete využívat prioritní podporu našeho specializovaného týmu. Chápeme, jak důležitá je rychlá odezva.

Pojďme si zavolat!

Vyplňte kontaktní formulář a pojďme si společně zavolat. Zodpovíme Vám všechny otázky a navrhneme nejlepší řešení pro vaše potřeby.


Nabídňete vašim klientům kompletní digital signage řešení

Vzdálená správá obrazovek a účtů z jednoho místa

Pomůžeme s výběrem hardware a instalací. Případně vše dodáme na klíč.

Unicredit používá digital signage řešení od ScreenManager
Toyota používá digital signage řešení od ScreenManager
ZatišíGroup používá digital signage řešení od ScreenManager
University of Granada používá digital signage řešení od ScreenManager
Get our digital signage app for Android on Google Play