Často kladené otázky

Najděte užitečné informace o platformě ScreenManager a odpovědi na často kladené otázky.

Obecné otázky

Co je Digital Signage?

Digital signage, též známo jako digitální plakát, je technologie pro zobrazování obsahu jako jsou informace, reklamy a různé zprávy prostřednictvím elektronických displejů. Tyto displeje mohou být různých typů, může se jednat o Smart TV nebo profesionální minotory. Digital signage se běžně používá v mnoha veřejných a soukromých prostředích, například v obchodních centrech, hotelech, restauracích a ve firemních budovách. Jeho hlavním účelem je přitáhnout pozornost a předávat důležité informace, propagovat produkty nebo služby, a také zlepšit zákaznickou zkušenost.

Co je ScreenManager?

ScreenManager je cloudová digital signage platforma pro vzdálenou správu "reklamních plakátů", typicky tedy různých obrazovek.

Nabízíme kompletní řešení digital signage od softwaru po hardware. Nabízíme široké možnosti řízení a plánovaní obsahu a správy hardware zařízení.

Proč nepoužívat USB přehrávače připojené k Smart TV?

Používání USB mediálních přehrávačů pro účely digitálního značení má oproti specializovanějším řešením pro digital signage určitá omezení:

  1. Omezená správa a aktualizace obsahu: USB mediální přehrávače často vyžadují manuální aktualizaci obsahu, což může být nepraktické pro větší sítě displejů nebo pro obsah, který potřebuje časté změny. Specializované systémy digital signage často poskytují vzdálenou správu obsahu, což umožňuje efektivní aktualizace a plánování napříč více obrazovkami.
  2. Absence pokročilých funkcí: USB mediální přehrávače možná nepodporují pokročilé funkce, jako je interaktivní obsah, integrace dat v reálném čase (například aktualizace počasí nebo zpravodajské kanály) nebo sofistikované plánování. Software pro digital signage značení často zahrnuje tyto schopnosti, aby zvýšil zapojení diváků a relevanci.
  3. Spolehlivost a odolnost: USB mediální přehrávače nemusí být tak spolehlivé nebo odolné jako profesionální hardware pro digital signage, zvláště v náročných prostředích, jako jsou venkovní místa nebo oblasti s vysokou pohybem lidí.
  4. Bezpečnostní obavy: USB disky jsou náchylné k bezpečnostním rizikům, jako je malware a neautorizovaná manipulace s obsahem. ScreenManager Vám pomůže ochránít Váš obsah a integritu sítě.
  5. Nedostatek analytiky a integrace: USB mediální přehrávače nenabízejí analytiku ani integraci s jinými obchodními systémy

Zvládnu si zprovoznit digital signage se ScreenManagerem sám?

Určitě ano, máme pro to sepsaný návod zde.

Ve zkratce:
- Potřebujete obrazovku s HDMI.
- Potřebujete přehrávač obsahu, který se připojí přes HDMI k obrazovce. Doporučujeme ten od nás.
- Založit si u nás účet a pomocí QR kódu spárovat přehrávač s našimi servery
- Máte hotovo

Pokud potřebujete s instalací pomoci, obraťte se na nás.

Jak ScreenManager funguje a z jakých částí se skládá?

ScreenManager se skládá z těchto částí:
- webová administrace na adrese https://client.screenmanager.tech. Zde můžete po přihlášení spravovat vaše obrazovky a obsah na nich.
- Digital Signage přehrávače (hardware devices) které přehrávají obsah na vašich obrazovkách

Hardware - obrazovky, přehrávače...

Jaký hardware potřebuji?

Pro používání ScreenManager pro digital signage potřebujete obrazovku a přehrávač obsahu.

Jako obrazovku můžete použít jakoukoli televizi nebo minitor s HDMI vstupem. Pro lepší výsledky doporučujeme obrazovku s vysokou svítivostí a velkými pozorovacími úhly.

Obrazovka se propojí HDMI kabelem s přehrávačem, na kterém běží naše aplikace. Pokud potřebujete spravovat velké množství obrazovek, doporučujeme použít náš hardware přehrávač, který umožňuje bezúdržbový a bezproblémový nonstop provoz.

Jako přehrávač doporučujeme Android TV boxy pro jejich malou pořizovací cenu (okolo 1500 Kč) a skvělý výkon.

Ozvěte se a rádi vám pomůžeme s výběrem hardwaru popřípadě vám můžeme celé digital signage řešení dodat na klíč.

Ceny a tarify

Je ScreenManager zadarmo?

Je ScreenManager zadarmo?

ScreenManager můžete zadarmo vyzkoušet na 14 dní. Během této doby můžete vyzkoušet všechny jeho funkce a pokud se vám bude náš produkt líbit, můžete za něj zaplatit a používat ho dále.

Ceny začínají na bezkonkurenčních 150 Kč / obrazovka.

Potřebuji kreditní kartu pro vytvoření účtu?

Nepotřebujete.

Za co platím?

Platíte za každou obrazovku, kterou používate déle než 14 dní. Aktuální ceny a tarify najdete zde.

Jak mohu vytvořit předplatné?

Předplatné můžete vytvořit ve svém účtu. Je to jednoduché, vyberete si počet obrazovek, tarif a účtovací období (měsíční nebo roční). Poté zadáte platební kartu a budoucí platby se provedou vždy na začátku účtovacího období.

Faktury můžete najít ve svém účtu.

Jak mohu zrušit své předplatné?

Předplatné můžete zrušit kdykoli v nastavení vašeho účtu. Předplatné zůstane aktivní do konce fakturačního období, ale pro další období se zruší automaticky.

Nabízíte slevy pro velké objemy obrazovek, neziskové projekty atp.?

Ano, nabízíme. Napište nám pro více informací.

Jaké platební metody příjímáte?

Pro všechny typy předplatného příjímáme tyto platební metody:
- Kreditní karta (téměř jakákoli)
- Apple Pay
- Google Pay
- Link
- PayPal
- AliPay
- Sofort
- Bancontact
- EPS
- Giropay
- iDEAL
- Przelewy24

Pokud chcete zaplatit bankovním převodem, je to možné jenom pro roční přeplatné tarifu Enterprise.

Pojďme si zavolat!

Vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Zodpovíme Vám všechny otázky a navrhneme nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Potřebujete odpověď opravdu rychle? Použijte webchat v pravo dole nebo zavolejte.

Get our digital signage app for Android on Google Play